Moderné košele na mieru

Dokonale padnúce košele na mieru

Každý muž by mal vo svojom šatníku mať kvalitné košele na mieru. Pánska košeľa sa totižto označuje ako symbol mužnosti, elegancie a vkusu. Navyše kvalitné košele na mieru dokonale padnú každému typu postavy, pretože profesionálni krajčíri ich vedia ušiť tak, aby perfektne sadli a cítili ste sa v nich príjemne a pohodlne. Košele na mieru sa dajú ušiť v rôznych farbách, materiáloch, vzoroch alebo strihoch.

Košele na mieru a ich prevedenie

Košele na mieru môžu byť ušité vo viacerých prevedeniach. Existujú napríklad košele na mieru s tzv. golierom button-down. Tento typ košieľ sa vyznačuje tým, že má pripnuté konce golieru pomocou gombíkov a sú vhodné na neformálne udalosti, pretože sa k nim nenosí už kravata alebo motýlik. Pánske košele na mieru s golierom sa práve naopak hodia na formálnu príležitosť, pretože na golier sa dá uviazať kravata alebo motýlik. Ak chcete vo vašej košeli na mieru vyzerať štýlovo, sú tu pre vás košele na mieru s dvojitým golierom. Každý muž preferuje niečo iné, avšak z výberu košieľ od spoločnosti www.luxusne-obleky.sk si na svoje príde aj ten najnáročnejší zákazník. Košele na mieru od tejto spoločnosti sú šité profesionálnymi krajčírmi, ktorý na ich výrobu používajú výhradne prírodné látky dovážané z Talianska, Francúzska a Anglicka.

Elegantné košele na mieru

Košele na mieru sú tiež praktickým a výborným kúskom pod kvalitný oblek. Ak si dáte ušiť aj oblek alebo viaceré obleky na mieru neváhajte investovať aj do kvalitnej košele. Obleky na mieru z vás vedia spraviť dokonalého elegána, avšak bez správnej košele by to nebolo to pravé orechové. Košeľa patrí tiež medzi najviditeľnejší kúsok po tom, ako si oblek dáte dole. Preto nenechajte celkový dojem z vášho elegantného outfitu pokaziť a zvoľte si košeľu na mieru, ktorá vám dokonale sadne.

Košele na mieru a vhodné doplnky

Košeľa môže byť doplnkom sama o sebe, ak je zvolená pekná farba prípadne nápaditý a originálny strih. Ak však zvolíte jednofarebnú alebo bielu košeľu je vhodné ju doladiť ešte vhodnými pánskymi doplnkami. Medzi doplnky, ktoré dokážu košeľu oživiť patria napríklad pestrofarebné kravaty, štýlové  motýliky, zlaté alebo strieborné manžetové gombíky alebo ručne šité vreckovky. Všetky tieto doplnky nájdete na internetovej stránke www.luxusne-obleky.sk, ktorá pre vás prináša obleky na mieru, košele na mieru aj všetky typy pánskych doplnkov.