Kulma na vlasy každé délky

Kulma na vlasy – vaše cesta k novému imidžu

Taky toužíte po romantických loknách jako z pohádky? Žádný účes nepodtrhne ženskú krásu tolik jako vlnité vlasy. Zjemní rysy vaší tváře a dodají vlasům objem i strukturu. Kudrnaté vlny vykouzlíte během pár minut. A popritom se to zvenku může ostatním zdát, že je to účes, se kterým ste si dali sakra vela práce a námahy. Je však vůbec možné dopřát si krásné lokny a přitom si nezničit vlasy? Jak dosáhnout toho, že vaše vlasy budou i nadále zdravé, hebké, krásné? Recept není zdaleka tak složitý, jak se to na první pohled může zdát. Stačí vám kvalitní kulma na vlasy, správná péče o vlasy a kvalitní lak na vlasy. 

Zdravé kudrny díky kvalitně kulmy na vlasy

Kulma na vlasy na pěkné vlnky
Správné používání kulmy na vlasy

Nedbalé ležérní vlny, romantické kudrlinky či bohaté lokny – díky dokonalému vynálezu kulmy na vlasy to není zády problém. Dnes můžete zazářit i bez návštěvy kadeřníka. Jak si však vybrat z bohaté ponuky ten správny nástroj? Pro velké vlny sáhnete po horkovzdušném kartáči, který díky různým nastávcom umožní upravit různě typy vlasů. Velmi snadno se díky ním promění ve fén. Rotační kartáček je zase cestou k velkorysým vlnám. Všechny dlhovlásky ocení také kvalitnú žehličku na vlasy, která také dobře poslouží v každé situaci. Pokud však toužíte po bohatých neodolatelných vlnách a poradních kudrlinkach, vaší první pomoci by měla být kulma na vlasy. Při použití kulmy na vlasy nezapomeňte na vysušení vlasů fénem. Kulmovat by se měli jenom poradně uschlé vlasy. 

Účes jako od kadeřníka

Chystáte sa na pracovní schuzku, rodinný obed či oslavu a nemáte zajedený termín u kadeřníka? Nezavesujte hlavu. Řešení je jednoduché. Se správnými nástroji to doma zvládnete aj sami. Profesionální kulmy přinášejí nové tvary, které dokonale padnou do ruky. Nabízejí aj rychle zahřívání, díky čemu jsou připravené k práci během pár vteřin. Studený konec a žáruvzdorné pouzdra zabezpečují maximální bezpečnost. K tomu vám už stačí jen poznat zopár správnych techník a během pár minút se z vás múže stát iná žena. Inspirujte se u nás a prečtete si 5 tipú na účesy jako od kaderníka na webové stránce https://blog.homeandcook.cz/