Bauer hokejky a ich delenie

Kvalitné hokejky pre každý typ hráča

Hokejka predstavuje najdôležitejšiu časť výbavy hokejistu. Nezáleží pri tom na tom, či sa jedná o začiatočníka alebo o profesionála. Bez hokejky by jednoducho nebolo možné hokej hrať. Hokejky prešli počas svojho života rozličným fázami a dostali sa až do bodu, kedy ich v tejto podobe poznáme aj v súčasnosti. Medzi najkvalitnejšie sa zaraďujú Bauer hokejky, ktoré sa vyrábajú pre všetky typy hráčov. Ak hľadáte kvalitné hokejky, vyberte si takú, ktorá vám presne sadne!

Klasické hokejky z dreva alebo kompozitné?

Bauer hokejky pre obrancov
Hra s Bauer hokejkou

Prvá hokejka bola vyrobená z dreva. Drevo sa po dlhé desaťročia používalo ako výhradný materiál pri výrobe hokejok. Technológia výroby sa neustále mení a v súčasnosti sa veľkej obľube tešia kompozitné hojejky, ktoré sú v porovnaní s tými drevenými kvalitnejšie. Drevené hokejky však stále patria medzi akúsi klasiku. Predstavujú alternatívu, ktorá je cenovo dostupná a sú svojim spôsobom aj kvalitné. Sú určené pre amatérov alebo pre tých, ktorí sa zaraďujú medzi poloprofesionálov. Takéto hokejky sa odporúča používať vtedy, ak hráč hrá napríklad hokejbal alebo inline hokej. Odporúčajú sa teda vtedy, keď sa chcete naučiť základy, ak však už máte určitú skúsenosť, je dobré presedlať na kompozitné hokejky. Na nich oceníte hlavne to, že sú oproti dreveným hokejkám ľahšie. Pri výbere kompozitnej hokejky by ste sa mali riadiť viacerými pravidlami. Zohľadnite hlavne jej výšku a zakrivenie. Ak si potrpíte na vzhľad, tak aj na jej dizajn. Dôležité je zvážiť aj cenu hokejky. Vopred si stanovte, do akej cenovej skupiny hokejok ste ochotní investovať. Čo sa týka kvality kompozitných hokejok, sú známe tým, že sú ľahšie a pevnejšie. Oproti dreveným hokejkám toho vydržia oveľa viac. Nebudete sa teda musieť zaoberať tým, či vám hokejka vydrží určitú dobu alebo ju budete musieť meniť už po pár hrách.

Kvalitné hokejky sú tie značky Bauer

Bauer hokejky sú svojou kvalitou preslávené po celom svete. Kvalita spočíva hlavne v tom, že toho vydržia naozaj veľa. Tí, ktorí hrajú s kompozitnými hokejkami oceňujú hlavne to, že sa samotná energia prenáša z hokejky na puk oveľa lepšie. Ak chcete, aby sa vám s hokejkou hralo dobre, mali by ste si v prvom rade vybrať takú, ktorá vám presne sadne. Dobrá hokejka je niekedy viac, než hráčske schopnosti a skúsenosti. Ak si chcete vybrať kvalitnú hokejku, navštívte stránku https://www.hokejovekorcule.sk/.