Požičanie auta Bratislava na niekoľko dní

Najvýhodnejšie požičanie auta v Bratislave

Nevlastníte auto, no chystáte sa na výlet, predĺžený víkend či dovolenku a nechcete svoju cestu absolvovať v preplnenom autobuse alebo vlaku? Máme pre vás skvelý tip! Bezstarostné a rýchle požičanie auta Bratislava je dnes vyhľadávaným spôsobom, ako sa dopraviť do cieľa vašej cesty. Možnosť prenájmu vozidla využíva stále viac a viac ľudí najmä v našom hlavnom meste, kde je parkovanie pre majiteľov áut každodennou nočnou morou. Poďte sa spolu s nami pozrieť na výhody požičania auta v Bratislave.

Z akých áut si môžete v požičovni vybrať?

Požičanie auta Bratislava ponúka bohatý výber vozidiel

Požičovňa áut v Bratislave

Pokiaľ ste sa rozhodli požičať si auto, v prvom rade je nutné vybrať si požičovňu. Potrebné je tiež zvážiť, aké veľké auto budete potrebovať. Ak sa chystáte na dovolenku s celou rodinou na dlhšie obdobie, malé auto vám pravdepodobne stačiť nebude. V tomto prípade vyberajte radšej z väčších typov áut, ktoré zabezpečia nielen vám, ale celej vašej rodine požadovaný komfort počas jazdy. Požičanie auta v Bratislave netreba príliš odkladať a nechávať si ho na poslednú chvíľu. Vybrané auto je nutné zarezervovať s dostatočným predstihom, pretože v opačnom prípade sa môže stať, že vám zostanú na výber iba príliš drahé vozidlá alebo také, ktoré nespĺňajú vaše požiadavky. V požičovniach v súčasnosti nájdete autá na každý účel cesty. Môžete si vybrať od tých najmenších, ktoré sú vhodné na cestovanie buď osamote alebo vo dvojici, až po dodávky vhodné na cestovanie s viacčlennou posádkou.

Na čo si dať pozor pri požičaní auta v Bratislave?

Požičanie auta v Bratislave funguje tak, že každá požičovňa bude od vás žiadať zložiť depozit. Zamrazí vám určitú sumu peňazí na účte, s ktorou nebudete môcť disponovať. Zloženie depozitu má jednoduchú príčinu. Pokiaľ auto vrátite neskôr ako bolo dohodnuté alebo dokonca poškodené, požičovňa má právo siahnuť vám na túto sumu. Pri požičaní auta v Bratislave si pozorne prečítajte podmienky v zmluve. Pri preberaní auta je nutné ho starostlivo skontrolovať. Všetky škrabance a poškodenia na aute by mali byť zapísané v preberacom protokole. Pri vrátení auta vždy pozerajte na hodinky, pretože požičovne netolerujú omeškanie. V neposlednom rade jazdite opatrne a dávajte na seba a vašich spolucestujúcich pozor.

Zaujala vás možnosť požičania auta v Bratislave? Kliknite na našu internetovú stránku www.readycar.sk a získajte viac informácií.