Profesionálna rekonštrukcia wc v paneláku

Rekonštrukcia wc v paneláku patrí medzi najčastejšie opravy

Po niekoľkých rokoch bývania v bytovom dome je nevyhnutná rekonštrukcia bytu, alebo aspoň jeho časti. Keďže všetky veci majú svoju životnosť, a po určitej dobe a predovšetkým opakujúcich sa poruchách je potrebné ich vymeniť. K najčastejším malým investíciám v domácnosti, ktorá zmení nielen funkčnosť, ale aj zmodernizuje či vylepší dizajn bytu patrí rekonštrukcia wc v paneláku. Samozrejme výška investície záleží od toho, či máte toaletu, ktorú chcete vymeniť spojenú s kúpeľňou, alebo sú to dve samostatné miestnosti.

Jednoduchá rekonštrukcia

Cenovo dostupná rekonštrukcia wc v paneláku
Firma na rekonštrukciu wc v paneláku

Nakoľko nejde o zložitú rekonštrukciu, ale naopak, patrí medzi tie najjednoduchšie, mnohí skúsení domáci majstri ju prevedú sami. V prípade, že chcete ísť touto cestou, je dobré ak máte aspoň nejaké skúsenosti, potrebné náradie a samozrejme čas a chuť na samotnú realizáciu. No ak sa na to necítite a radšej chcete staviť na istotu, zvoľte jednoduchšiu cestu, ktorej výsledok je spokojnosť s kvalitne prevedenou prácou. Stačí osloviť firmu, ktorá vám rekonštrukciu wc v paneláku urobí. Po nezáväznej obhliadke bytu a diskusii s vami o finálnej predstave, vám firma vypracuje cenovú ponuku, a ak bude pre vás priaznivá, tak sa môžu majstri pustiť do realizácie. Samotná rekonštrukcia wc v paneláku začína odstránením starej toalety, zhodením pôvodných obkladačiek, odstránením starých rozvodov vody, odpadovej rúry či elektrickej energie. Po vyprataní pôvodných materiálov urobí firma nové rozvody vody, odpadu a elektriny, ktoré budú slúžiť niekoľko desaťročí. Následne je potrebné upraviť všetky nerovnosti stien, na ktoré sa nalepia nové obklady. Na záver sa osadí nová toaleta, ktorú je potrebné zapojiť do panelákovej šachty. Celková rekonštrukcia wc v paneláku trvá šikovným majstrom pár dni.  Všetko závisí od toho do akej hĺbky má byť rekonštrukcia wc v paneláku prevedená, či chcete len výmenu toalety, alebo chcete celkovú rekonštrukciu priestoru v ktorom sa toaleta nachádza.

Kvalitní majstri sú na nezaplatenie

Momentálne je na trhu veľký výber toaliet. Či uprednostníte klasicky stojaci záchod, alebo vysiaci, vďaka ktorému sa vám bude ľahšie umývať podlaha, je to len na vás. Pri výbere toalety, obkladačiek a materiálov potrebných na rekonštrukciu wc v paneláku je prvoradé pozerať nielen na cenu, ale hlavne na kvalitu a rovnako to platí aj pri výbere realizačnej firmy. Ak hľadáte firmu, ktorá má korektný prístup k práci a zároveň vysokú úroveň kvality služieb navštívte internetovú stánku https://www.moja-rekonstrukcia.sk/.